reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

8 zastępów straży gasiło pożar warsztatu samochodowego

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do pożaru w jednym z warsztatów samochodowych na terenie Ustowa w gminie Kołbaskowo.

Pożar jednokondygnacyjnego budynku gasiło osiem zastępów straży pożarnej z Polic oraz Szczecina, a także strażacy ochotnicy z Kołbaskowa, Smolęcina i Dobrej.

– Podczas przyjazdu pierwszych zastępów, pożarem objęte było około 200 metrów kwadratowych powierzchni budynku, w tym część obiektu użytkowana jako warsztat samochodowy, który znajdował się w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań – mówi Piotr Maciejczyk, p.o. Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Na skutek pożaru uszkodzona konstrukcja budynku groziła zawaleniem, wobec czego wszystkie działania gaśnicze prowadzone było na zewnątrz.

Autor: Jakub Siusta, Foto: KP PSP w Policach

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.