reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Dzień integracyjno-familijny w Przecławiu

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu jest już otwarty. Nowoczesny obiekt kosztował 28 milionów i jest to największa od lat inwestycja gminy Kołbaskowo.

Ośrodek wyposażony jest m.in. w korty tenisowe, boisko do koszykówki, mini basen, saunę czy skate park. Dla dzieci przygotowano nowoczesny plac zabaw na świeżym powietrzu i „kopiec kreta”, czyli miejsce, w którym można oddać się beztroskiej zabawie.

Na terenie nowo otwartego przez cały miniony tydzień trwały koncerty znanych zespołów, w tym m.in. takich gwiazd jak LemON, czy Kamil Bednarek. Nie zabrakło również muzyki poważnej zaprezentowanej przez Baltic Neopolis Orchestra.

Całość programu zwieńczony został w sobotę festynem „Dzień integracyjno-familijny”. Na scenie wystąpiły lokalne zespoły wokalne i taneczne. Ponadto organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin – na dzieci czekały m.in. dmuchańce, malowanie twarzy, czy też szaleństwa spod znaku Splash of Colours. Starsi mogli przetestować okulary wirtualnej rzeczywistości, czy też obejrzeć pokazy „Światłogień”.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.