reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Już dziś kolejne zajęcia Crossfitu dla dzieci z Akademią Piłkarską Junior Police

Już dziś odbędą się kolejne zajęcia CROSSFITU dla dzieci z elementami gimnastyki korekcyjnej organizowane przez Ośrodek Sportowy Junior Police.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach oraz dołączenia do naszej super grupy – zaprasza Marek Rożyński z Akademii Piłki Nożnej Junior Police.

Akademia Piłkarska Junior Police ogłosiła nabór

Akademia Piłkarska Junior Police ogłosiła nabór dla zawodników z roczników 2007 – 2017.

Akademia oferuje adeptom piłki nożnej opracowany przez siebie program treningowy, wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz zajęcia w małych grupach treningowych.

Akademia Piłkarska Junior Police rozpoczęła zajęcia crossfitu dla dzieci

Akademia Piłkarska Junior Police rozpoczęła nabór na zajęcia crossfitu dla dzieci, których celem jest rozwój cech motorycznych, prowadzących do poprawny ogólnej sprawności fizycznej.

Regularne treningi przyczyniają się do zwiększenia zwinności, gibkości, szybkości, równowagi oraz wytrzymałości. Wpływają pozytywnie na układ krwionośny i oddechowy. Kształtują prawidłową postawę ciała (w treningu zawarte są bowiem ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne), korygują błędy postawy oraz nieprawidłowe wzorce ruchowe, a także mogą skutecznie zapobiegać nadwadze.

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.