reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Już dziś kolejne zajęcia Crossfitu dla dzieci z Akademią Piłkarską Junior Police

Już dziś odbędą się kolejne zajęcia CROSSFITU dla dzieci z elementami gimnastyki korekcyjnej organizowane przez Ośrodek Sportowy Junior Police.

– Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach oraz dołączenia do naszej super grupy – zaprasza Marek Rożyński z Akademii Piłki Nożnej Junior Police.

O godzinie 16.15 rozpoczną się zajęcia dla dzieci od 4 do 7 lat, natomiast o godzinie 17.15 trenować będą dzieci w wieku od 8 do 14 lat.

Zajęcia pod balonem w okresie zimowym to doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu w komfortowych warunkach.

Zajęcia odbywają się pod „balonem” na ul. Licealnej w Policach. Szczegółowych informacji pod numerem telefonu udziela Marek Rożyński – 724 707 597.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Akademia Piłkarska Junior Police

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.