reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Wojciech Wardacki podziękował Dariuszowi Rosatiemu za działalność na rzecz polskiej chemii

Prezes Grupy Azoty dr Wojciech Wardacki podziękował prof. Dariuszowi Rasatiemu, europosłowi Platformy Obywatelskiej za działania na rzecz ochrony polskiego i europejskiego przemysłu nawozowego, chemicznego oraz polskiego rolnictwa.

– Pana aktywność oraz zaangażowanie w przedsięwzięcia mające na celu dbałość o rodzimy przemysł nawozowy w tym rozporządzeniu okazały się ogromnym wsparciem i zasługują na najwyższe uznanie – pisze Wojciech Wardacki, prezes Grupy Azoty Police.

Jednocześnie Wojciech Wardacki wierzy w dalszą dobrą współpracę europosła z Grupą Azoty Police.

– Ufam, że ta dobra współpraca między Panem Profesorem a Grupą Azoty będzie kontynuowana i przyczyni się do umacniania pozycji naszego kraju w Brukseli oraz na arenie międzynarodowej – kontynuuje Wojciech Wardacki.

W kończących się pracach nad rozporządzeniem nawozowym zaproponowano korzystne dla polskiego przemysłu nawozowego zapisu dot. limitu kadmu w nawozach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.