reklama
2 731 256

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Polsce: 2 731 256 | Zgonów: 64 168 | Szczepienia: 9 495 317


Potwierdzone przypadki #koronawirusa w Zachodniopomorskiem: 122 030 | Zgonów: 2 391

Potwierdzone przypadki #koronawirusa w powiecie polickim: 6 377 | Zgonów: 87

Data aktualizacji: 22 kwietnia 2021 roku, godzina: 10:52 | Kliknij i przeczytaj najnowsze dane


reklama
ogłoszenie społeczne

GA Polyolefins i Hyundai Engineering przekazały komputery dla szkoły podstawowej

16 nowych komputerów otrzymała jasienicka Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi. Zakupione przez Grupę Azoty Polyolefins oraz Hyundai Engineering Ltd. urządzenia zostały przekazane placówce w środę 20 stycznia i zostaną wykorzystane przez uczniów do nauki zdalnej.

- Bardzo cieszymy się, że wspólnie z naszym generalnym wykonawcą mogliśmy włączyć się w działania na rzecz lokalnej społeczności - mówi prezes Grupy Azoty Polyolefins dr Andrzej Niewiński. - Zdajemy sobie sprawę z jakimi trudnościami musieli mierzyć się nauczyciele i uczniowie. Jesteśmy jednak przekonani, że przekazane komputery będą służyły szkole również po powrocie wszystkich dzieci - dodaje.

Dyrektor projektu Polimery Police z ramienia Hyundai Engineering Sang Yun Park mówi, że w tych trudnych czasach uwaga koreańskiej firmy koncentruje się również na problemach związanych ze wsparciem lokalnej społeczności w pokonywaniu wszelkich trudności i barier. Podkreślił, że przekazanie sprzętu komputerowego na potrzeby szkoły podstawowej to dla firmy Hyundai Engineering niezwykle ważne wydarzenie.

- Przekazane komputery będą służyły tym uczniom, których sprzęt nie zawsze pozwala w pełni korzystać z nauki zdalnej - mówi dyrektor szkoły Aneta Zygoń. - Jestem przekonana, że przekazany sprzęt będzie cennym wsparciem w procesie edukacji. Po powrocie dzieci, komputery wrócą do szkoły i będą codziennym wsparciem w procesie kształcenia cyfrowego naszych uczniów - kontynuuje.

Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Przedszkolnymi w Policach to jedna z najstarszych placówek w gminie. W roku 2017 obchodziła 70-lecie, a obecnie uczy się w niej 105 uczniów.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Grupa Azoty Polyolefins

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację