reklama

Stanisław Kostrubiec nowym wiceprezesem Grupy Azoty Police

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A. ma nowego wiceprezesa. Decyzją rady nadzorczej odwołanego 30 kwietnia Tomasza Panasa zastąpił Stanisław Kostrubiec.

Stanisław Kostrubiec w ubiegłym roku został prezesem spółki Izobud Rem, której wcześniej przez trzy lata był dyrektorem do spraw technicznych. Od drugiej połowy lat 90. był związany z polickimi zakładami chemicznymi, w których pracował jako ślusarz, specjalista do spraw technicznych, specjalista kierujący zespołem oraz jako kierownik działu logistyki. Następnie trafił do spółki remontowej Remech, która z czasem zmieniła nazwę na Grupa Azoty Police Serwis - pełnił tam wiele różnych funkcji. Był kierownikiem działu logistyki, kierownikiem wydziału serwisu zakładu gospodarki wodnej i zakładu kwasu siarkowego, kierownikiem wydziału remontu instalacji ciśnieniowych, członkiem rady nadzorczej, kierownikiem działu handlowego, dyrektorem inwestycji i remontów.

Do dziś Stanisław Kostrubiec pozostaje wiceprezesem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego Oddział Police.

Kostrubiec ukończył m.in. Zarządzanie finansami w podmiotach gospodarczych na Uniwersytecie Szczecińskim, Edukację techniczno informatyczną w Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Szczecinie, a także studia podyplomowe na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Menedżer projektów.

Aktualnie w zarządzie Grupy Azoty Police są: prezes Mariusz Grab, wiceprezesi Michał Siewierski i Stanisław Kostrubiec oraz członek zarządu Anna Tarocińska.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację