reklama
reklama

Centrum Informacji dla Cudzoziemców w Powiecie Polickim zaprasza na spotkania z doradcami

Centrum Informacji dla Cudzoziemców w Powiecie Polickim mieszczące się przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach zaprasza na spotkania z doradcami.

Centrum Informacji dla Cudzoziemców w Powiecie Polickim

Podobnie jak roku ubiegłym, jesteśmy do Państwa dyspozycji we wtorki w godzinach od 9.00 do 14.00 w punkcie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach przy ulicy Tadeusza Kościuszki 5 oraz w czwartki w godzinach od 13.30 do 18.30 w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Ludowym w Mierzynie, mieszczącym się przy ulicy Weleckiej 13b.

Do dyspozycji będą specjaliści z zakresu prawa, rynku pracy, doradztwa gospodarczego i psychospołecznego, a także HRowcy.

– Cały czas jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 729 871 074. Zapraszam również do kontaktu drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.mówi Radosław Poziemski, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Poniżej wykaz majowych dyżurów:

19 maja (Powiatowy Urząd Pracy w Policach):

Lidia Król – filolog, tłumacz j. niemieckiego, specjalistka ds. projektów, doradza osobom potrzebującym wsparcia w sprawach dnia codziennego.

Konsultacje dostępne w języku: polskim, niemieckim, rosyjskim, angielskim.

24 maja (Powiatowy Urząd Pracy w Policach):

Przemysław Jerzy – filolog oraz przedsiębiorca, doradca w zakresie prowadzenia w Polsce działalności gospodarczej, handlu międzynarodowego oraz codziennego poruszania się w realiach współczesnej Polski.

Konsultacje dostępne w języku: polskim, rosyjskim, ukraińskim, angielskim.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także