reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kolejne osoby z dofinansowaniem na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dziś w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się uroczyste przekazanie umów na dofinansowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności

na zdjęciu: 18 osób otrzymało dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy w Policach

Dofinansowanie otrzymało 18 osób bezrobotnych. Łączna kwota wsparcia to około 600 tysięcy złotych. Kwota maksymalnego wsparcia na osobę to 35 tysięcy złotych.

Dofinansowanie do podjęcia własnej działalności gospodarczej jest skutecznym instrumentem wspierającym i rozwijających przedsiębiorczość wśród mieszkańców Powiatu Polickiego.

Udział w przekazaniu umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej wzięli m.in.: dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski oraz starosta policki Andrzej Bednarek.

Wśród profili zakładanych działalności gospodarczych znalazły się m.in.: remonty, wykończenia wnętrz, usługi kosmetyczne, projektowanie biżuterii, usługi fotograficzne, projektowanie oraz wykonywanie mebli, a także usługi z zakresu fotowoltaiki.

Jak zapowiedział dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski już niebawem, ogłoszony zostanie kolejny nabór wniosków dla osób bezrobotnych zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnego biznesu.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.