reklama
reklama

Kolejne osoby z dofinansowaniem na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dziś w Starostwie Powiatowym w Policach odbyło się uroczyste przekazanie umów na dofinansowanie do rozpoczęcia działalności gospodarczej.

Dofinansowanie na rozpoczęcie działalności

na zdjęciu: 18 osób otrzymało dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy w Policach

Dofinansowanie otrzymało 18 osób bezrobotnych. Łączna kwota wsparcia to około 600 tysięcy złotych. Kwota maksymalnego wsparcia na osobę to 35 tysięcy złotych.

Dofinansowanie do podjęcia własnej działalności gospodarczej jest skutecznym instrumentem wspierającym i rozwijających przedsiębiorczość wśród mieszkańców Powiatu Polickiego.

Udział w przekazaniu umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej wzięli m.in.: dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski oraz starosta policki Andrzej Bednarek.

Wśród profili zakładanych działalności gospodarczych znalazły się m.in.: remonty, wykończenia wnętrz, usługi kosmetyczne, projektowanie biżuterii, usługi fotograficzne, projektowanie oraz wykonywanie mebli, a także usługi z zakresu fotowoltaiki.

Jak zapowiedział dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski już niebawem, ogłoszony zostanie kolejny nabór wniosków dla osób bezrobotnych zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnego biznesu.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także