reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza osoby bezrobotne do korzystania ze szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zachęca osoby bezrobotne, zarejestrowane w Urzędzie do skorzystania z oferty szkoleniowej. Urząd Pracy w Policach przygotował cztery szkolenia, dzięki którym osobom bezrobotnym będzie łatwiej znaleźć pracę.

PUP w Policach oferuje szkolenia

na zdjęciu: Wózek jezdniowy podnośnikowy

Pierwszy z nich dotyczy uprawnień na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z egzaminem UDT (z wyłączeniem wózków specjalizowanych). Nabór na to szkolenie rozpoczął się 16 sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na początek października.

Osoby bezrobotne mają szansą zrobić prawo jazdy kategorii D wraz z egzaminem państwowym i KWP wraz z testem państwowym. Nabór wniosków potrwa do 26 sierpnia. Planowane rozpoczęcie to druga połowa września.

Kolejnym kursem oferowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach jest sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, czytników kart i terminali płatniczych. Nabór wniosków trwa do 2 września. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na koniec września.

Ostatni kurs ogłoszony przez Urząd Pracy to operator – programista maszyn sterowanych numerycznie CNC z certyfikatem. Nabór zgłoszeń trwa do 6 września, natomiast rozpoczęcie szkolenia planowane jest na połowę września.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu: (91) 312 32 07 lub (91) 312 32 09.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.