reklama

reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza osoby bezrobotne do korzystania ze szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zachęca osoby bezrobotne, zarejestrowane w Urzędzie do skorzystania z oferty szkoleniowej. Urząd Pracy w Policach przygotował cztery szkolenia, dzięki którym osobom bezrobotnym będzie łatwiej znaleźć pracę.

PUP w Policach oferuje szkolenia

na zdjęciu: Wózek jezdniowy podnośnikowy

Pierwszy z nich dotyczy uprawnień na wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z egzaminem UDT (z wyłączeniem wózków specjalizowanych). Nabór na to szkolenie rozpoczął się 16 sierpnia i potrwa do końca miesiąca. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na początek października.

Osoby bezrobotne mają szansą zrobić prawo jazdy kategorii D wraz z egzaminem państwowym i KWP wraz z testem państwowym. Nabór wniosków potrwa do 26 sierpnia. Planowane rozpoczęcie to druga połowa września.

Kolejnym kursem oferowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach jest sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, czytników kart i terminali płatniczych. Nabór wniosków trwa do 2 września. Rozpoczęcie kursu zaplanowano na koniec września.

Ostatni kurs ogłoszony przez Urząd Pracy to operator – programista maszyn sterowanych numerycznie CNC z certyfikatem. Nabór zgłoszeń trwa do 6 września, natomiast rozpoczęcie szkolenia planowane jest na połowę września.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu: (91) 312 32 07 lub (91) 312 32 09.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

#zobacz także