reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Kolejne osoby bezrobotne ze wsparciem Powiatowego Urzędu Pracy w Policach

W poniedziałek, 24 października w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Policach odbyło się oficjalne wręczenie podpisanych umów o udzielenie jednorazowych środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Wręczenie umów na rozpoczęcie działalności gospodarczej

na zdjęciu: Starosta Policki Andrzej Bednarek i dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Paweł Wieczorkowski

To już trzecie w tym roku zakończenie naboru wniosków o dotację dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Policach.

W trakcie trzeciego naboru wniosków dotację otrzymały 34 osoby bezrobotne na łączną kwotę ponad 1,1 miliona złotych. Średnia kwota na osobę wyniosła blisko 33 tysiące złotych.

Wśród nowych działalności gospodarczych znalazły się m.in.: usługi stolarskie, projektowanie wnętrz i home staging, agencja eventowa, zajęcia ruchowe dla dzieci, montaż klimatyzacji czy biuro nieruchomości.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach planuje w tym roku ogłosić jeszcze jeden nabór wniosków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Mateusz Frąckowiak

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.