Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza pracodawców z terenu powiatu polickiego

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza pracodawców zainteresowanych otrzymaniem wsparcia finansowego.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach

na zdjęciu: Powiatowy Urząd Pracy w Policach

– Serdecznie zapraszamy wszystkich pracodawców z terenu powiatu polickiego – zachęca Paweł Wieczorkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Spotkanie zaplanowano na 3 lutego na godzinę 11.00 w sali konferencyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej mieszczącej się przy ul. Korczaka 7 w Policach.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną możliwości skorzystania ze wsparcia urzędu pracy m.in. w postaci środków finansowych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz subsydiowane zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.