reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza przedsiębiorców z terenu gminy Dobra

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zaprasza wszystkich przedsiębiorców z terenu gminy Dobra we wtorek 21 marca o godzinie 11.00 do Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej na spotkanie informacyjne w sprawie wsparcia finansowego z urzędu pracy.

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

na zdjęciu: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej

W trakcie spotkania zaprezentujemy możliwości skorzystania ze wsparcia urzędu pracy m.in. w postaci środków finansowych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz subsydiowane zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych.

Korzystając z okazji Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, przedstawi nową perspektywę Funduszy Unijnych na lata 2021-2027, w tym możliwości wsparcia finansowego dla przedsiębiorców.

Powiatowy Urząd Pracy w Policach zwraca się z prośbą o potwierdzenie obecności drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie (91) 312 32 17.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.