reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Przedstawiciele Urzędu Pracy spotkali się w Przecławiu z przedsiębiorcami

Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyło się organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Policach spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy Kołbaskowo.

spotkanie z przedsiębiorcami w Przecławiu

na zdjęciu: spotkanie z przedsiębiorcami w Przecławiu

Udział w nim wzięło kilkudziesięciu pracodawców, którym przedstawiciele Urzędu Pracy przedstawili instrumenty rynku pracy, z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy.

– Podczas spotkania zaprezentowaliśmy możliwości skorzystania ze wsparcia Urzędu pracy m.in. w postaci środków finansowych z Krajowego Funduszu Szkoleniowego oraz subsydiowane zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych – mówi Paweł Wieczorkowski, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Przedsiębiorcy mogli dowiedzieć się m.in. w jaki sposób mogą starać się o refundację części kosztów zatrudnienia pracownika, a także poznać najnowsze przepisy dotyczące zatrudniania cudzoziemców.

Taką formę dotarcia do przedsiębiorców pochwaliła wójt gminy Kołbaskowo Małgorzata Schwarz, która przyznała, że właśnie tego rodzaju spotkania mogą przynieść korzyści zarówno dla samych przedsiębiorców, jak i Powiatowego Urzędu Pracy w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.