reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Wystartowała aplikacja mobilna dla pracowników Grupy Azoty

Grupa Azoty stworzyła mobilną aplikację dla pracowników zatrudnionych w czterech największych zakładach Grupy Kapitałowej, Grupa Azoty S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A., Grupa Azoty ZAK S.A. i Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.

aplikacja dla pracowników Grupy Azoty

na zdjęciu: aplikacja dla pracowników Grupy Azoty

Do czego służy aplikacja i jakie są jej najważniejsze funkcjonalności?

ReactBOX – przedstawianie opinii na zadany temat,

IdeaBOX – możliwość zgłaszania innowacyjnych pomysłów,

InfoBOX – dostęp do aktualnych informacji z życia firmy.

Nowa aplikacja umożliwia lepszą komunikację pracowników z Zarządami Spółek. Zgodnie ze strategią Grupy Azoty, spółki dążą do zwiększenia udziału innowacji pracowniczych wśród projektów, które realizują.

– Mam nadzieję, że nowa aplikacja, a szczególnie opcja IdeaBOX przyczyni się do znaczącego wzrostu liczby zgłoszeń w tym obszarze. Zachęcamy wszystkich pracowników do pobrania nowej aplikacji „Grupa Azoty” aktywnej komunikacji oraz zgłaszania swoich pomysłów w ramach programu innowacji pracowniczych – mówi Tomasz Hinc, Prezes Zarządu Grupa Azoty S.A.

Aplikację dla pracowników Grupy Azoty można pobrać ze sklepów Google Play oraz AppStore.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

#zobacz także

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.