Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [14.03.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o intensywnych pracach prowadzonych na terenie nielegalnego składowiska odpadów przy ul. Kamiennej, a także konferencji prasowej dotyczącej poprawy efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w powiecie polickim.

Relacjonujemy również Finał Województwa Zachodniopomorskiego, w którym drużyna AMPS Kołobrzeg/SMS Police została Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek.

Flesz Powiatu Polickiego [24.12.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o sesji budżetowej Rady Powiatu oraz o remoncie drogi powiatowej między Bartoszewem a Sławoszewem.

W programie znalazły się również relacje z ostatniego w tym roku przekazania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, wystawy fotograficznej "Tacy Jak Wy, tacy jak my", a także z siódmej edycji Energy Cup w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto przedstawiciele władz powiatowych - starosta policki Andrzej Bednarek oraz przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski - złożyli życzenia świąteczno-noworoczne.

Flesz Powiatu Polickiego [13.12.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o akcji "Paczka da Rodaka i Bohatera na Kresach" oraz o pracach na terenie składowiska po byłej firmie Ecorama.

W programie znalazły się również relacje z zabawy mikołajkowej dla klas 1-3 szkół podstawowych, V Międzynarodowego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Nowym Warpnie oraz z Ogólnopolskiego Turnieju Minisiatkówki o puchar Starosty Polickiego..

Flesz Powiatu Polickiego [30.11.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o obchodach Dni Zdrowia w Powiecie Polickim, a także wydarzeniu kulturalnym z okazji Dni Seniora.

W programie znalazły się również ostrzeżenia Komendy Powiatowej Policji w Policach w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym pieszych oraz oszustwach metodą na wnuczka, policjanta i pracownika pomocy społecznej.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.