reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [17.11.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. kwocie 200 tysięcy złotych jaką Hyundai Engineering Polska przekazał na rzecz Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Ponadto relacjonujemy obchody Dnia Seniora w Powiecie Polickim.

Flesz Powiatu Polickiego [19.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o dofinansowaniach, jakie Powiat Policki otrzymał na przebudowę dróg powiatowych w ciągu ulicy Nadbrzeżnej i Cisowej oraz łączącej miejscowości Mierzyn i Stobno.

Ponadto relacjonujemy Dzień Edukacji Narodowej zorganizowany przez Powiat Policki, a także inaugurację roku akademickiego 2023/24 Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po raz kolejny odwiedziliśmy również Kościno, w którym rokrocznie odbywa się Bieg Przełajowy "Jarzębina".

Flesz Powiatu Polickiego [03.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o kolejnych wnioskach na dofinansowanie inwestycji drogowych złożonych przez Powiat Policki.

Ponadto relacjonujemy spotkanie przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy z przedsiębiorcami z terenu gminy Kołbaskowo, Mityng Lekkoatletyczny dla Osób Niepełnosprawnych organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Policach oraz Fundację Aktywne Police, a także uroczystość nadania medalu "Postawa godna naśladowania", który z rąk starosty polickiego Andrzeja Bednarka odebrała druhna Marika z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzózkach.

Flesz Powiatu Polickiego [13.09.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy m.in. uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz 10-lecie Schroniska dla bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

Ponadto informujemy o kolejnych wnioskach złożonych przez Starostwo Powiatowe w Policach na dofinansowanie na przebudowę ulic Cisowej i Nadbrzeżnej oraz drogi powiatowej Asfaltowa, Wojska Polskiego, pl. Chrobrego. Informujemy również o rozpoczęciu rozbudowy drogi powiatowej Szczecin-Warnik w miejscowości Stobno.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.