reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [24.12.2022] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o sesji budżetowej Rady Powiatu oraz o remoncie drogi powiatowej między Bartoszewem a Sławoszewem.

W programie znalazły się również relacje z ostatniego w tym roku przekazania dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej, wystawy fotograficznej "Tacy Jak Wy, tacy jak my", a także z siódmej edycji Energy Cup w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto przedstawiciele władz powiatowych - starosta policki Andrzej Bednarek oraz przewodniczący Rady Powiatu Cezary Arciszewski - złożyli życzenia świąteczno-noworoczne.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Starostwo Powiatowe w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.