Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [14.03.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego mówimy m.in. o intensywnych pracach prowadzonych na terenie nielegalnego składowiska odpadów przy ul. Kamiennej, a także konferencji prasowej dotyczącej poprawy efektywności energetycznej w budynkach szkolnych w powiecie polickim.

Relacjonujemy również Finał Województwa Zachodniopomorskiego, w którym drużyna AMPS Kołobrzeg/SMS Police została Mistrzem Województwa Zachodniopomorskiego Młodziczek.

Powiat Policki przekazał 120 tysięcy złotych na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Powiatu Polickiego, masz co najmniej 60 lat oraz chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną, rozwijać pasje i zainteresowania w miłym towarzystwie, możesz skorzystać z oferty zajęć w Dziennym Domu Senior+ w Policach.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Starostwo Powiatowe w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.