reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [05.07.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego relacjonujemy m.in. otrzymanie wotum zaufania i absolutorium przez Zarząd Powiatu w Policach podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Powiatu w Policach.

Ponadto informujemy o dwóch kluczowych inwestycjach drogowych na terenie powiatu polickiego. Jedna z inwestycji realizowana jest na terenie gmin Dobra i Kołbaskowo, natomiast druga w gminie Kołbaskowo. Informujemy również o finalizacji pierwszego etapu usunięcia odpadów z ul. Kamiennej w Policach, a także o naborze do szkół ponadpodstawowych w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Starostwo Powiatowe w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.