reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Flesz Powiatu Polickiego [19.10.2023] [wideo]

W najnowszym wydaniu programu informacyjnego Flesz Powiatu Polickiego informujemy m.in. o dofinansowaniach, jakie Powiat Policki otrzymał na przebudowę dróg powiatowych w ciągu ulicy Nadbrzeżnej i Cisowej oraz łączącej miejscowości Mierzyn i Stobno.

Ponadto relacjonujemy Dzień Edukacji Narodowej zorganizowany przez Powiat Policki, a także inaugurację roku akademickiego 2023/24 Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po raz kolejny odwiedziliśmy również Kościno, w którym rokrocznie odbywa się Bieg Przełajowy "Jarzębina".

Informujemy również o powołaniu Rady Branżowego Centrum Umiejętności, a także uruchomieniu powiatowego programu przeciwdziałania nadwadze i otyłości wśród dzieci w wieku 8 lat uczęszczających do szkół podstawowych w Powiecie Polickim.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia Flesza Powiatu Polickiego.

Program przygotowany przez Internetową Telewizję HB na zlecenie Starostwa Powiatowego w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Starostwo Powiatowe w Policach

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.