Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Państwowa Agencja Atomistyki nie odnotowała niepokojących wskazań aparatury pomiarowej

Dziś rano Państwowa Agencja Atomistyki poinformowała, że nie odnotowano żadnych niepokojących wskazań aparatury pomiarowej.

Mimo iż komunikat publikowany jest codziennie, to dziś wydaje się mieć zdecydowanie większe znaczenie, z uwagi na fakt, że po rosyjskich atakach rakietowych Zaporoska Elektrownia Atomowa w Ukrainie została odcięta od dostaw prądu.

Agencja przestrzega również przed przyjmowaniem preparatów z jodem, bo może być to szkodliwe dla zdrowia.

Autor: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.