Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Kącik kawowy na stacji benzynowej – czy warto?

Kącik kawowy zawiera wszystko, co potrzebne do samodzielnego przygotowania kawy na wynos: nowoczesny ekspres, wysokiej jakości ziarna i dodatki takie jak kubki czy cukier w saszetkach. Całość zamknięta jest w kompaktowym, eleganckim meblu. Z takim stoiskiem skutecznie rozwiniesz swój biznes!

Kącik kawowy

Podsumowanie:

Współczesna stacja benzynowa to nie tylko szansa na uzupełnienie paliwa. To również okazja do zrobienia przerwy w podróży. W takiej sytuacji klienci z pewnością docenią możliwość kupienia dobrej kawy na wynos.

Kącik kawowy jest funkcjonalną, kompaktową strefą, za pomocą której odpowiesz na oczekiwania i potrzeby współczesnego konsumenta.

Aby wyposażyć swój lokal w profesjonalne stoisko z kawą, nie musisz aranżować go samodzielnie. Wystarczy, że zdecydujesz się na wynajem kącika kawowego – usługę oferowaną na rodzimym rynku przez coraz więcej firm.

Czym jest kącik kawowy?

To funkcjonalna strefa kawowa, zaprojektowana w taki sposób, byś mógł z łatwością wprowadzić ją w ciąg ekspozycyjno-sprzedażowy lub umieścić osobno – w dowolnym miejscu w swoim lokalu. Ma postać niewielkiego, eleganckiego i profesjonalnego mebla, w którym znajduje się ekspres do kawy, dobrej jakości ziarna i asortyment dodatkowy: jednorazowe kubki z wieczkami, mieszadełka, cukier w saszetkach, syropy smakowe i topping. W niewidocznym na pierwszy rzut oka, ale podręcznym miejscu mieści się też schowek na odpadki. Cel jest bowiem taki, by klient w zaledwie kilka minut i samodzielnie przygotował swój ulubiony napój i zapłacił za niego – bez wzywania pracownika stacji i z pozostawieniem stoiska w czystości.

Powody, dla których warto wykorzystać kącik kawowy w swoim lokalu.

Docierasz do nowych klientów

Zainwestuj w stoisko kawowe i poinformuj o nim potencjalnych klientów – na przykład umieszczając przed lokalem stosowną reklamę, a z pewnością przyciągniesz nowych gości, zarówno podróżnych, jak i miejscowych.

Zwiększasz wartość przeciętnego koszyka zakupowego

Kawa do drożdżówki, kanapki, batonika? Z kącikiem kawowym zyskujesz nowe możliwości sprzedaży. Wykorzystaj je, a wartość zakupów realizowanych w Twoim lokalu wzrośnie.

Budujesz pozytywny wizerunek lokalu – inwestycja w przyszłość

Zapach świeżo mielonej i parzonej kawy jest jednym z najlepiej kojarzących się aromatów. Przekłada się na lepsze postrzeganie stacji przez klientów. Do takiego miejsca goście chętniej wracają. Tym bardziej, że jeśli kupią u Ciebie swój ulubiony napój, a transakcja przebiegnie bez problemu – bo poczują się zaopiekowani.

Zyskujesz gwarancję solidnych zysków

Kącik kawowy (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/dla-stacji-benzynowych-i-sklepow/) możesz zdobyć w ramach wynajmu, przy minimalnych kosztach – o wysokości miesięcznego czynszu. Z kolei sprzedaż napoju na wynos to gwarancja dużej, nawet kilkudziesięcioprocentowej marży w handlu detalicznym. To się po prostu opłaca!

Autor: Materiał Zlecającego, Foto: Materiał Zlecającego

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.