Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Zarabianie z wyszukiwarki Google w dwóch krokach. Zbuduj z nami prężnie działającą firmę

Regularne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych to bardzo trudne wyzwanie, przed jakim postawieni są współcześni przedsiębiorcy. Mnożąca się liczba konkurentów i stale zmieniające się oczekiwania samych Klientów stanowią czynniki skutecznie paraliżujące działania reklamowe. Są jednak sprawdzone sposoby na zwiększenie zainteresowania Twoim brandem. Mowa o promocji w wyszukiwarce Google, gdzie możesz znaleźć dziesiątki, a nawet setki osób zainteresowanych usługą lub oferowanym przez Ciebie produktem. Wystarczy zadbać o dobrą widoczność w sieci. Razem z ekspertami za agencji AFTERWEB podpowiadamy Ci, jak stworzyć efektywną komunikację w Google, aby móc wykorzystać olbrzymi potencjał płynący z tego niezwykle popularnego narzędzia.

Google

Docieraj do ogromnej grupy Klientów dzięki pozycjonowaniu stron i Google Ads

W marketingowym ekosystemie Google nic nie dzieje się przypadkowo. Liderzy na poszczególne słowa kluczowe w rankingu organicznym i sponsorowanym od dawna korzystają z profesjonalnych usług reklamowych. Za poprawę widoczności w tym pierwszym zestawieniu odpowiada SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych. Google Ads natomiast jest sprawdzonym sposobem na dotarcie do pierwszych trzech bądź czterech lokat w płatnej karuzeli wyszukiwań. Należy jednak podkreślić, że samo uruchomienie działań promocyjnych to zdecydowanie za mało, aby przechylić szalę z potencjałem wyszukiwarki Google na swoją korzyść. W obu kanałach reklamowych prawie na pewno spotkasz się z gigantyczną konkurencją i koniecznością maksymalnej higienizacji swojej promocji. To właśnie dlatego zaleca się korzystanie z usług specjalistów, mających doświadczenie w prowadzeniu kampanii na najtrudniejsze frazy kluczowe. Czy gra jest warta świeczki? Tak – mowa przecież o zwiększeniu licznika unikalnych odwiedzin na stronie internetowej oraz o maksymalizacji dotychczasowych zysków. Dzięki reklamie w wyszukiwarce Google poprawisz również aspekty wizerunkowe swojego przedsiębiorstwa. Trzy pieczenie na jednym ogniu!

„Dlaczego wyszukiwarka Google jest aż tak popularnym narzędziem wśród przedsiębiorców? Na to pytanie odpowiedź jest bajecznie prosta. Każdego dnia z usługi dostarczanej przez Amerykanów w Polsce korzysta kilka milionów unikalnych użytkowników. Wśród nich znajdziesz dziesiątki, setki a nawet tysiące Klientów, potencjalnie zainteresowanych proponowaną przez Ciebie ofertą. Poprawa widoczności na liście organicznej lub sponsorowanej jest więc najlepszym sposobem na regularne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych. Właściwie nie musisz ich nawet szukać. Doskonale realizowana strategia reklamowa sprawi, że to oni znajdą Twoją firmę.”

Źródło: Afterweb.pl

Dlaczego warto reklamować się w Google? Przedstawiamy trzy koronne argumenty

Wcześniej wspomniana możliwość docierania do ogromnej grupy potencjalnych Klientów to oczywiście jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za marketingiem w Google. Warto jednak jeszcze zauważyć, że promowanie przedsiębiorstwa właśnie w tym miejscu jest zauważalnie tańsze od alternatywnych metod. Pozycjonowanie stron internetowych to opłata abonamentowa, dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych reklamodawcy. Google Ads daje możliwość samodzielnego ustalenia wysokości budżetu dziennego i miesięcznego. Dzięki takim opcjom, wyszukiwarka Google stała się konkurencyjna dla reklamy billboardowej, telewizyjnej, radiowej czy promocji w social media. Tego typu promocja działa również wieloformatowo. Mowa tutaj nie tylko o maksymalizacji zysków, ale także poprawie aspektów wizerunkowych.

Autor: Materiał Zlecającego, Foto: Materiał Zlecającego

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.