Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Próbki pobrane w Odrze wysłano do Czech. Dziś trafią do kolejnych laboratoriów w Europie

W trakcie niedzielnej konferencji prasowej minister klimatu i środowiska Anna Moskwa zapowiedziała, że część pobranych próbek wysłanych zostanie do zagranicznych laboratoriów.

Anna Moskwa

na zdjęciu: Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska

Dziś w mediach społecznościowych polska minister poinformowała, że pierwsze próbki trafiły już do Czech.

– Eksperci zespołu ds. skażenia Odry zdecydowali, by próbki zostały wysłane do zagranicznych laboratoriów – napisała Anna Moskwa. – Oprócz badań w polskich instytutach, wczoraj próbki zostały przekazane do laboratorium w Czechach – dodała.

Dzisiaj próbki mają zostać dostarczone do laboratoriów w Holandii i Wielkiej Brytanii.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.