reklama
reklama
reklama
 baner główny (10) - 1600 x 450 [header]

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
baner główny (6) - 1600 x 400 [header]
reklama
reklama

Społeczna Straż Rybacka z Powiatu Polickiego wyłowiła około 100 kilogramów śniętych ryb

Dziś Społeczna Straż Rybacka z Powiatu Polickiego pływała po Odrze, wyławiając z rzeki śnięte ryby. W sumie wyłowiono około 100 kilogramów.

Śnięte ryby wyłowione z Odry

na zdjęciu: Śnięte ryby wyłowione dziś z Odry

Wśród wyciągniętych dzisiaj martwych ryb były m.in. sandacze, z których największy miał 93 cm, ponad 100-centymetrowe szczupaki, bolenie, leszcze, płocie i okonie.

Jutro kilkunastoosobowa grupa członków Społecznej Straży Rybackiej ponownie będzie wyławiała śnięte ryby z Odry w okolicy Siadła Dolnego oraz Moczył. Z samego rana wyruszą z przystani w Skolwinie.

Podobnie jak dziś akcja prowadzona będzie aż do zapory w Moczyłach ustawionej przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Piotr Umiński

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.