reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama

Przy przejściu granicznym w Bruzgach nadal koczują migranci

Straż Graniczna informuje, że po stronie białoruskiej przy przejściu granicznym w Bruzgach, powstało nowe obozowisko, w którym koczuje grupa cudzoziemców.

Nowe obozowisko po białurskiej stronie granicy

– Na starym, kilkaset metrów dalej wciąż pozostają osoby – zaznacza Straż Graniczna.

Szacuje się, że łącznie w tym rejonie koczuje około 1 000 migrantów. Pozostałe osoby miały zostać zabrane przez służby białoruskiej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Straż Graniczna

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.