reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #WOŚP
  • Opublikowano:

Jasienica zaprasza na 31. FInał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy podobnie jak w latach ubiegłych zagra w przeddzień Wielkiego Finału – czyli w sobotę.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jasienicy

na zdjęciu: Finał WOŚP w Jasienicy tradycyjne odbędzie się w sobotę

W klubie osiedlowym w Jasienicy od godziny 16.00 będzie można wspierać zbiórkę pieniędzy 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje, licytacje oraz konkurs groszówek.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Jasienicy po raz kolejny wspierać będzie burmistrz Polic Władysław Diakun, który zaprasza do Jasienicy na pyszne ciasto.

– Po raz kolejny również ja włączam się do gry z WOŚP i od godziny 16.00 będę razem z Państwem na stoisku z pysznymi wypiekami. Każdy, kto ma ochotę zjeść pyszne ciacho i przy okazji wesprzeć WOŚP serdecznie zapraszam – zachęca burmistrz Polic na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych!”

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.