reklama

reklama
reklama

3-letni Kubuś z Dobrej potrzebuje milion złotych na operację

Trzyletni Kubuś z Dobrej cierpi na poważną wadę serca, której leczenie może podjąć się tylko klinika w Bostonie. Niestety, koszt operacji w USA przekracza milion złotych.

Jakub Kulczewski ma trzy lata i cierpi na tetralogię Fallota, atrezję płucną oraz system krążenia obocznego. Oznacza to, że w jego przypadku krew w nieprawidłowy sposób przepływa do płuc, a co za tym idzie chłopczyk w każdej chwili może się zacząć dusić.

Pilne! Dramatyczna sytuacja Bruno Waszczuka!

Jeszcze nie tak dawno rodzice, przyjaciele i internauci cieszyli się, że udało się zebrać wymaganą kwotę pieniędzy do uratowania nóżek chłopca.

Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał...

9-letnia Nadia pilnie potrzebuje naszej pomocy! Potrzebuje 100 tysięcy złotych!

9-letnia Nadia Chojnowska ze Szczecina zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym i padaczką lekooporną. Jej szansą jest leczenie w klinice Schön w Niemczech, która specjalizuje się w lokalizowaniu i usuwaniu ognisk padaczkowych.

– Nie mamy już nadziei w Polsce, możliwości leczenia się wyczerpały – tłumaczą rodzice 9-latki.

Pomóżmy uratować 5-letnią Mariankę zmagającą się z guzem mózgu

Marianna Chowaniec-Furman z Sosnowca ma zaledwie 5 lat i ma 6-centymetrowego guza mózgu. Ze względu na komplikacje lekarze wstrzymali chemioterapię.

– Jak pomóc własnemu dziecku, które stoi oko w oko ze śmiercią? Jak pokonać jeden z najbardziej złośliwych i śmiertelnych guzów mózgu u dzieci? Czy nasza córeczka ma jeszcze szansę? Tak, ale musimy działać szybko i precyzyjnie! – czytamy na stronie siepomaga.pl.

Pomóżmy uratować nóżki 20-miesięcznego Bruna!

W ciągu zaledwie 5 dni rodzice małego Bruna muszą zebrać ponad 300 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać prawie 950 tysięcy złotych.

Rodzice 20-miesięcznego Bruna z Mierzyna w gminie Dobra zbierają na operację nóżek w Paley Institute w Stanach Zjednoczonych. Bruno cierpi na wrodzony brak kości piszczelowych.

Koncert Charytatywny dla Nikoli i Tomka w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach

W sobotę 21 marca w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbędzie się IX Koncert Charytatywny dla Nikoli i Tomka.

Publiczność będzie miała okazję obejrzeć występy m.in.: Edyty Nitkiewicz, Oskara Lepczyńskiego i Magic Lukasa. Ponadto na scenie wystąpią również lokalni artyści – Nela Mazgiejka, Kemot, Wiktoria i Mariusz Arbaros oraz zespół PP66. Na scenie swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy brazylijskiego jiu-jitsu.

Lions Club zaprasza na Bal Charytatywny do Hotelu Dobosz

Lions Club Police zaprasza na Biesiadę Charytatywną, która odbędzie się 31 stycznia w Hotelu Dobosz w Policach.

Podczas tegorocznego balu zbierane będą środki na działalność Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów, rehabilitację Zuzi oraz rekonstrukcję i operację ucha i twarzoczaszki Mai.