reklama
reklama

Tragedia w Szczecinie! Prokuratura wszczęła postępowanie

18-miesięczny chłopiec na cały dzień został w rozgrzanym samochodzie i zmarł. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Szczecinie.

Kogut policyjny

Jak poinformowało radio rmf24.pl — matka zawiozła starsze dziecko rano do przedszkola, a następnie pojechała do pracy. Na tylnym siedzeniu zostało drugie, 18-miesięczne dziecko.

Tragedia na kąpielisku Głębokie! Utopił się młody mężczyzna

Jak poinformował portal wszczecinie.pl z jeziora Głębokie ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, wydobyli ciało młodego Urugwajczyka, który wskoczył do wody. Mimo udzielonej pomocy nie udało uratować się mu życia.

Kąpielisko Głębokie

Mężczyzna miał wskoczyć do wody i zniknąć swoim towarzyszom z pola widzenia. Natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Trwają roboty wykończeniowe szczecińskiej Fabryki Wody

Trwają roboty wykończeniowe Fabryki Wody. Przestrzeń do zagospodarowania jest ogromna i tak samo ogromny jest zakres robót do zrealizowania.

Fabryka Wody w Szczecinie

Ekipy wykończeniowe pracują we wszystkich segmentach obu budynków Fabryki Wody. Wykonywane są jastrychy, sufity napinane, prowadzone są prace dekarskie w obrębie saunarium na II piętrze.

Tydzień Otwartej Sztuki: Organizatorzy czekają na zgłoszenia artystów

Prowadzisz pracownię czy galerię, zajmujesz się sztuką, tworzysz ciekawe rzeczy i chętnie przyjmujesz publiczność w swoich progach? Świetnie się składa! Do końca tego tygodnia czekamy na zgłoszenia od artystów, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej odsłonie Tygodnia Otwartej Sztuki.

Tydzień Otwartej Sztuki

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem artystów przyjmowane będą do 29 kwietnia. Chęć wzięcia udziału w projekcie należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wieloletni policki proboszcz obchodzi 40-lecie kapłaństwa

Wieloletni proboszcz parafii pw. św. Kazimierza w Policach, a obecnie pracujący w Mieszkowicach - ks. kan. Waldemar Gasztkowski - obchodzi 40. rocznicę święceń kapłańskich.

Kościół w Mieszkowicach

Z tej okazji w mieszkowickim kościele pw. Przemienienia Pańskiego w niedzielę 24 kwietnia odbyła się uroczysta jubileuszowa msza święta, odprawiona przez jubilata. W uroczystości, oprócz mieszkańców Mieszkowic, udział wzięli również policzanie.

Kontrola Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Urzędzie Marszałkowskim

Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o przeszukaniu kilkunastu lokalizacji, w tym w Zachodniopomorskim Urzędzie Marszałkowskim.

naszywka Centralnego Biura Antykorupcyjnego

W wielowątkowym śledztwie prowadzonym przez Delegaturę CBA w Szczecinie pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Szczecinie dotyczącym m.in. przestępstw korupcyjnych, oszustw i zakłócenia przetargu publicznego przeszukano wczoraj kilkanaście lokalizacji.

Miliony euro na inwestycje wodno-kanalizacyjne

Ponad 21 milionów euro to dodatkowe, unijne środki na inwestycje w zakresie rozwoju infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na obszarach wiejskich województwa zachodniopomorskiego.

urwany kran

Wspierana będzie m.in. budowa, przebudowa lub doposażenie oczyszczalni ścieków, również tych przydomowych, stacji uzdatniania wody, ujęć wody oraz budowa i przebudowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.