reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama

Śmiertelne postrzelenie żołnierza w Szczecinie

Wczoraj wieczorem zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej.

zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie

na zdjęciu: zginął żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie

– Około godziny 20:45 na Pasie Ćwiczeń Taktycznych Krzekowo doszło do nieszczęśliwego wypadku, spowodowanego przez osobę trzecią, w wyniku którego śmierć poniósł żołnierz 12 Brygady Zmechanizowanej – poinformował mjr Błażej Łukaszewski.

Magistrat wydłuża godziny pracy. Duże zainteresowanie zaświadczeniami o prawie do głosowania

Szczeciński magistrat w najbliższą środę, 11 października będzie czynny dłużej w związku z dużym zainteresowaniem związanym z pobieraniem zaświadczeń o prawie do głosowania.

Urząd Miasta Szczecin będzie czynny dłużej

na zdjęciu: budynek Urzędu Miasta w Szczecinie przy placu Armii Krajowej

Magistrat oraz jego filia na Prawobrzeżu będą dłużej otwarte specjalnie dla interesantów zainteresowanych usługami wyborczymi.

Rządowe wsparcie na budowę III etapu Trasy Północnej. Szczecin otrzyma 250 milionów złotych

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek poinformował w mediach społecznościowych o środkach przyznanych na budowę III etapu Trasy Północnej.

Trasa Północna

na zdjęciu: wybudowana zostanie dwujezdniowa Trasa Północna o długości 3,6 kilometra

– Otrzymaliśmy prawie 250 milionów złotych z rządowego programu na budowę III etapu Trasy Północnej. Mamy do 9 miesięcy na ogłoszenie przetargu – poinformował Piotr Krzystek.

Panoramę miasta z wieży widokowej w gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie można podziwiać do końca października

Do końca października wieża widokowa w gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie przy Wałach Chrobrego będzie czynna dla odwiedzających.

Do końca października czynna będzie wieża widokowa w gmachu Muzeum Narodowego w Szczecinie

na zdjęciu: konferencja: "Czy leci z nami paczka? Spokojnie, to tylko air cargo"

– Wysokość gmachu wraz z kopułą wynosi 54 metry. By wejść na taras widokowy, należy pokonać 230 schodów. Gmach oddano do użytku niespełna 103 lata temu (w czerwcu 1913 roku) i był do końca drugiej wojny światowej siedzibą Muzeum Miejskiego (Stadtmuseum Stettin), w którym wystawiano zbiory archeologiczne i etnograficzne, sztukę pomorską i europejską, kolekcje z Afryki, Azji i Oceanii oraz eksponaty przyrodnicze – informuje Daniel Źródlewski, rzecznik prasowy Muzeum Narodowe w Szczecinie.

Air Cargo szansą dla Portu Lotniczego w Goleniowie

Podczas konferencji „Czy leci z nami paczka? Spokojnie, to tylko air cargo” uczestnicy dyskutowali na temat transportowania ładunków drogą powietrzną.

Cargo szansą dla portu lotniczego w Goleniowie

na zdjęciu: konferencja: "Czy leci z nami paczka? Spokojnie, to tylko air cargo"

Transport ładunków samolotami to najbardziej dynamicznie rozwijający się rynek usług transportowych na świecie. W Polsce fracht lotniczy nadal stanowi niewielką część łańcuchów logistycznych.

Poznaliśmy zwycięzcę Invest in Szczecin Open

Niespełna dwie godziny trwał finał, po którym wyłoniony został nowy mistrz Invest in Szczecin Open. Federico Coria potrzebował dwóch setów do pokonania Vita Koprivy i zwyciężył 6:1, 7:6(4).

Poznaliśmy zwycięzcę Invest in Szczecin Open

na zdjęciu: Do Polic przyjechało 60 uczestników z 12 klubów z całej Polski

– Rok temu przegrałem w Szczecinie w I rundzie i powiedziałem sobie, że nie przyjadę tu więcej. Wolę szybsze korty i nie do końca podobało mi się to, że grałem w sesji wieczornej. Ostatecznie jednak zdecydowałem się tu wrócić – z dobrym skutkiem – mówił Argentyńczyk po wygranej w Invest in Szczecin Open.

Autobus komunikacji miejskiej rozerwał się na dwie części

Dziś w okolicy skrzyżowania alei Wojska Polskiego i ulicy Królowej Korony Polskiej w Szczecinie doszło do rozerwania w trakcie holowania autobusu Szczecińsko-Polickiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

autobus komunikacji miejskiej należący do SPPK

na zdjęciu: autobus komunikacji miejskiej należący do SPPK

Autobus komunikacji miejskiej o numerze bocznym 780 wieziony był na złomowisko. W pewnym momencie rozerwał się w przegubie na dwie części.

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.