reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Fani motoryzacji zorganizowali event dla 12-letniego Wiktora Lewickiego [zdjęcia]

Pasjonaci motoryzacji ze Szczecina i okolic w minioną sobotę zorganizowali event, podczas którego można było przejechać się nietuzinkowymi pojazdami i przy tym wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie 12-letniego Wiktora Lewickiego.

– Mnie to nic nie kosztuje, a zawsze jest jakiś dobry uczynek – powiedział Mateusz Nowacki, organizator wydarzenia.

Każdy, kto wrzucił minimum 30 złotych, mógł przejechać się na fotelu pasażera jednym z kilkudziesięciu pojazdów, jakie zjechały się na Łasztownię.

A wybierać było w czym, od samochodów sportowych po pojazdy historyczne. Przejazd odbywał się na trasie spod koła Whell of Szczecin do ul. Bytomskiej i z powrotem.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.