Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

W weekend odbył się kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach” [zdjęcia]

W miniony weekend na szczecińskich Wałach Chrobrego odbył się kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców regionu.

Każdy, kto odwiedził weekendowy kiermasz, miał okazję zakupić m.in. drzewka i krzewy do ogrodu oraz rozmaite kwiaty na balkon. Oferta przygotowana przez wystawców była naprawdę bogata i miłośnicy zieleni nie mogli narzekać.

– Kupiliśmy z mężem kilka naprawdę ciekawych roślin. Gdybyśmy mieli większy bagażnik, zakupy zapewne byłyby jeszcze bardziej okazałe – powiedziała z uśmiechem p. Iwona.

Odwiedzający chętnie sięgali również po regionalne przysmaki. Wśród nich m.in. rozmaite pieczywa, wędliny oraz sery. Tradycyjnie już popularnością cieszyły się miody z najlepszych pasiek w kraju.

– Udało mi się dzisiaj kupić interesujące mnie drzewka owocowe do ogrodu, ale także m.in. rozmaite oliwki czy chałwę – powiedział p. Robert.

Impreza odbyła się z zachowaniem obowiązujących ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa.Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.