reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

W niedzielę na Jasnych Błoniach odbędzie się Dzień Dziecka z #bohaterskaINGA

Już w najbliższą niedzielę na szczecińskich Jasnych Błoniach odbędzie się Dzień Dziecka z #bohaterskaINGA. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00.

W programie organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji - m.in. bazarek pyszności, animacje i warsztaty dla dzieci, czy pokazy Muay thai dla dzieci z Nak Muay Szczecin i Marcinem Parchetą.

O godz. 12:00 na Jasne Błonia mają przyjechać motocykliści zrzeszeni w grupie Motocykliści o Wielkich Sercach.

Prowadzoną podczas wydarzenia zbiórkę na leczenie chorej na SMA Ingi z Przęsocina wesprą także prezydent Szczecina Piotr Krzystek oraz burmistrz Polic Władysław Diakun.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.