Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Od lipca LOT uruchamia połączenie lotnicze Szczecin - Rijeka - Szczecin

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły dziś uruchomienie z dniem 3 lipca połączenia lotniczego na trasie Szczecin – Rijeka (Chorwacja) – Szczecin.

Samolot Polskich Linii Lotniczych będzie pokonywał trasę raz w tygodniu – w sobotę.

Wylot ze Szczecina nastąpi o godzinie 9.10, natomiast przylot do Rijeki o godzinie 11.10. W drogę powrotną samolot uda się o godzinie 17.35 i na lotnisku w Goleniowie będzie lądował o godzinie 19.40.

Bilety w cenie od 125 złotych w jedną stronę lub od 249 złotych za bilety w obie strony można zakupić na stronie www.lot.com.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Lotnisko Goleniów

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.