reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Przetarg na przebudowę ul. Modrej i Koralowej w Szczecinie bliski rozstrzygnięcia

Przetarg na przebudowę ulic Modrej i Koralowej w Szczecinie jest bliski rozstrzygnięcia. Złożone zostały dwie oferty, w tym jedna mieszcząca się w zakładanym budżecie.

Ofertę opiewającą na 21 385 319,55 zł brutto złożyła firma Strabag Sp. z o.o. Natomiast polsko-hiszpańskie konsorcjum firm ROVERPOL Sp. z o.o. i ROVER Intraestructuras, SA zaproponowało wykonanie zadania za 25 953 000,00 zł brutto. Szczeciński magistrat zakłada, że na tę inwestycję wyda maksymalnie 23 857 376, 61 zł. Teraz oceną ofert zajmie się komisja przetargowa.

Inwestycja przebudowy ulic Modrej i Koralowej zakłada m.in. poszerzenie jezdni, przebudowę kanalizacji deszczowej, skrzyżowań, zatok autobusowych i chodników, a także wykonanie pasów przeznaczonych do jazdy rowerem. Remont ma zakończyć się w ciągu 24 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Autor: Jakub Siusta, Foto: szczecin.eu

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.