reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Na Zamku w Szczecinie wyświetlą film o Aleksandrze Dobie

Na szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich będzie można zobaczyć film o Aleksandrze Dobie. Seans "Happy Olo - Pogodnej ballady o Olku Dobie" zaplanowano na dziś, tj. 29 lipca, na godzinę 22.00.

Film zostanie wyświetlony na Dziedzińcu Menniczym Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w ramach Zamkowych Nocy Filmowych. Dokument "Happy Olo - Pogodna ballada o Olku Dobie" powstał przy wsparciu Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego Pomerania Film działającego w strukturach Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie.

Pokaz filmu odbędzie się w ramach Zamkowych Nocy Filmowych 29 lipca (czwartek) o godzinie 22.00. Bilety na seans kosztują 5 złotych. Można je kupić na stronie bilety.zamek.szczecin.pl oraz w kasie Zamku w skrzydle wschodnim (wejście A z Dużego Dziedzińca, I p.).

Autor: Jakub Siusta, Foto: materiały prasowe

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.