reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Piknik Rodzinny na Jasnych Błoniach

Dziś na Jasnych Błoniach w Szczecinie odbył się Piknik Rodzinny, który odbył się pod nazwą „Spisz się bez barier”.

Niedzielne wydarzenie było doskonałą okazją do wzięcia udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Przypominamy, że do końca pozostały jeszcze tylko 2 tygodnie.

W trakcie rodzinnego pikniku przygotowano mnóstwo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych uczestników. Nie zabrakło pokazu iluzji, nauki tańca oraz przedstawienia interaktywnego.

Na specjalnie przygotowanych stoiskach odbyły się warsztaty decoupage, tworzenia ekotoreb oraz ekodoniczek, a także warsztaty robienia biżuterii.

Cudzoziemcy mogli skorzystać z Mobilnego Centrum Informacji dla Cudzoziemców.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.