Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Drzewa, krzewy i kwiaty zalały Wały Chrobrego

W miniony weekend na Wałach Chrobrego w Szczecinie odbył się kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o ogrodach”.

Do dyspozycji klientów z regionu było 100 stanowisk, na których kupić można było rozmaite drzewka, krzewy, kwiaty, a także wyroby regionalne.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że w ostatnich miesiącach wzrósł popyt na ogródki działkowe. To z kolei sprawiło, że jeszcze więcej mieszkańców postanowiło odwiedzić Wały Chrobrego i zaopatrzyć się w rośliny.

Jesienią szczególnym zainteresowaniem cieszyły się okazałe wrzosy oraz drzewka owocowe.

W trakcie dwudniowego kiermaszu ogrodniczego można było zakupić również rozmaite potrawy na stoisku #bohaterskaInga, przygotowane przez rodzinę i przyjaciół zmagającej się z chorobą SMA Ingi Niedźwieckiej.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.