reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Szpital Wojewódzki w Szczecinie zamyka dwa oddziały i kieruje personel na Oddział Zakaźny

Dwa oddziały w Szpitalu Wojewódzkim w Szczecinie zostały zamknięte z uwagi na rosnącą liczbę tzw. pacjentów covidowych. Mowa o Oddziale Otolaryngologii Dla Dorosłych i Dzieci oraz Oddziale Okulistyki.

Personel medyczny z obydwu wspomnianych oddziałów został oddelegowany do pracy na Oddziale Zakaźnym.

W ciągu minionej doby Ministerstwo Zdrowia potwierdziło kolejnych 46 przypadków zakażenia COVID-19 na terenie województwa zachodniopomorskiego. Obecnie w szpitalu przy ul. Arkońskiej 4 hospitalizowanych jest 58 pacjentów z potwierdzonym COVID-19, a czterech na Oddziale Intensywnej Terapii.

Decyzją Wojewody Zachodniopomorskiego Zbigniewa Boguckiego utworzone zostało również utworzone Izolatorium dla 10 osób.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.