Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Pogarsza się sytuacja epidemiczna w regionie. Zmiany w szpitalu przy ul. Arkońskiej w Szczecinie

Pogarsza się sytuacja epidemiczna w regionie. W szpitalu wojewódzkim przy ul. Arkońskiej w Szczecinie kolejne oddziały są przekształcane w oddziały covidowe.

szpital wojewódzki przy ul. Arkońskiej w Szczecinie

Od dziś (tj. od 30 października) w całości przekształcony został oddział reumatologii i rehabilitacji - pacjenci, którzy na nim przebywali, zostali przekazani na inne oddziały oraz do innych szpitali, a część z nich wypisano do domu.

Wcześniej na potrzeby walki z COVID-19 przekształcone zostało jedno piętro oddziału neurologii.

Jak informowała wczoraj rzecznik szpitala wojewódzkiego Natalia Cistowska, w piątek w tej placówce przebywało 120 pacjentów zakażonych koronawirusem, z których 10 wymagało intensywnej opieki medycznej.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.