reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Szczecin: 13-latka zginęła po upadku z III piętra Galaxy

13-letnia dziewczynka spadła z wysokości trzeciego piętra w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie. Niestety, zginęła na miejscu.

13-latka zginęła po upadku z III piętra Galaxy

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 15.00 w części budynku łączącej parking a nowe skrzydło obiektu. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych dziewczynki nie udało się uratować.

Okoliczności śmierci nastolatki wyjaśni prokuratura. Policja nie udziela informacji w tej sprawie, potwierdza jedynie, że doszło do tragicznego zdarzenia.

Autor: Jakub Siusta, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.