Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Wyjątkowa atrakcja powróciła do Szczecina... przynajmniej na jakiś czas

Oryginalna konstrukcja promująca Pomorze Zachodnie podczas kilkunastotygodniowej wycieczce po Polsce odwiedziła Warszawę, Łódź, Rzeszów, Gdańsk i Wrocław. Teraz powróciła do Szczecina.

Huśtawka zawieszona na replikach słynnych szczecińskich dźwigozaurów

Wcześniej zachwycała uczestników festiwalu Pol’and’Rock w Makowicach-Płotach. A teraz jest atrakcją dla zwiedzających szczecińskie Stare Miasto.

Huśtawka zawieszona na replikach słynnych szczecińskich dźwigozaurów — odrestaurowanych portowych dźwigów stojących nad Odrą – ma w nietuzinkowy sposób promować Pomorze Zachodnie.

– Huśtawka na dźwigozaurach symbolizuje portowe miasto, radość życia i wypoczynek w dobrym klimacie. Po kilkumiesięcznym tournée po Polsce, podczas którego wzbudziła zainteresowanie w innych polskich miastach, atrakcja wróciła na Pomorze Zachodnie, a dokładnie do Szczecina – podkreśla Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego.

Atrakcja stanęła na placu Orła Białego. Skorzystać z niej będzie można co najmniej do 31 stycznia przyszłego roku. Później w planach jest kolejne tournée po Polsce.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pomorze Zachodnie

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.