reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Szczecin: Estakada Pomorska w pełni przejezdna

Dziś w mediach społecznościowych prezydent Szczecina Piotr Krzystek poinformował, że wszystkie pasy jezdni Estakady Pomorskiej są przejezdne.

Estakada Pomorska w kierunku centrum miasta już przejezdna

– Na ten moment czekaliśmy wszyscy – podkreślił prezydent Krzystek.

Aktualnie w obu kierunkach obowiązuje przejazd wszystkimi trzema pasami drogi. W minionym tygodniu ruch w kierunku centrum Szczecina odbywał się jedynie wydzielonym pasem ruchu, co powodowało korki i utrudnienia dla kierowców.

– Sama inwestycja trwa dalej. Dużo pracy jeszcze pod estakadą. W przyszłym roku roboty także przy torowisku, ale nie powinny generować aż takich utrudnień – napisał w mediach społecznościowych prezydent Szczecina.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na wrzesień 2022 roku. Jej koszt to 44 miliony złotych.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.