reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Zaginęła 13-letnia Claudia! Od kilku dni nie ma z nią kontaktu

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie prowadzą poszukiwania za 13-letnią zaginioną Claudią Jezierską zamieszkałą w Szczecinie. Nastolatka w nocy z 3 na 4 listopada wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną, nieznane jest jej miejsce pobytu.

Zaginiona Claudia Jezierska

Nastolatka ma około 160 cm wzrostu, normalną budowę ciała, włosy do ramion koloru ciemnego z czerwoną grzywką. W chwili zaginięcia była ubrana w kurtkę koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru czarnego z rozcięciami, buty typu „glany” koloru czarnego z czerwonymi gwiazdami.

Osoby, które widziały Claudię Jezierską po jej zaginięciu albo mają jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca jej pobytu, proszone są o pilny kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Szczecin – Dąbie pod nr tel.: 695 911 282 lub 47 78 19 105.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Komenda Miejska Policji w Szczecinie

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.