reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Warta blisko 350 milionów złotych inwestycja jest już w zaawansowanej fazie

Budowa Fabryki Wody w Szczecinie rozpoczęła się przed dwoma laty. Inwestycja jest już w zaawansowanej fazie. Na obu budynkach prowadzone są prace wykończeniowe.

Fabryka Wody w Szczecinie

Wewnątrz budynku edukatorium trwa montaż suchej zabudowy. Układane są płytki ceramiczne i montowane sufity podwieszane. Montowane są również grzejniki, wykonywana jest wentylacja, kontynuowane są prace przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Na części zewnętrznej trwa montaż łamanej elewacji.

Wewnątrz budynku aquaparkowego kontynuowane są prace zbrojarskie i ciesielskie. Wykonywane są ściany działowe. Trwa wieszanie zewnętrznych fasad. Montowane jest okablowanie, oprawy oświetleniowe, wykonywana jest wentylacja, prowadzony jest montaż instalacji wodociągowej hydrantowej. Trwa również montaż elementów konstrukcyjnych niecki basenu rekreacyjnego.

Na obu budynkach widoczne są zastosowane nowoczesne rozwiązania architektoniczne. W części budynku aquaparkowego zainstalowane zostały świetliki tubowe. Z kolei na budynku edukatorium prowadzony jest montaż świetlika z membrany ETFE. Oba rozwiązania służą temu, aby do wnętrza budynku przedostawało się jak najwięcej naturalnego światła słonecznego.

Koszt inwestycji to blisko 350 milionów złotych. Prace zakończą się w 2022 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: szczecin.eu

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację