Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Parking leśny na węźle przesiadkowym Głębokie już otwarty

Dobra wiadomość dla kierowców udających się w rejon jeziora Głębokie w Szczecinie. Tamtejszy parking leśny, będący częścią węzła przesiadkowego, jest już otwarty.

Choć nowa pętla tramwajowo-autobusowa została oddana do użytku już jakiś czas temu, to wciąż nie można było korzystać z liczącego ponad 150 miejsc postojowych parkingu leśnego. Władze miasta tłumaczyły, że najpierw muszą zakończyć się odbiory techniczne i dopiero wtedy kierowcy będą mogli parkować tam swoje samochody. W środę, 24 listopada, obiekt został oddany do użytku.

Aktualnie trwają odbiory budynku zlokalizowanego na pętli.

Autor: Jakub Siusta, Foto: szczecin.eu

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.