Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Rodzinna impreza zakończona zabójstwem? Trzy osoby nie żyją

Trzy osoby nie żyją po nocnej awanturze, do jakiej doszło dzisiejszej nocy na Stołczynie. 47-letni mężczyzna podczas rodzinnej imprezy w wyniku awantury miał śmiertelnie ranić dwie kobiet – żonę oraz teściową, a następnie popełnić samobójstwo. Całe zdarzenie miało widzieć 11-letnie dziecko.

Radiowóz policyjny

Na miejscu zdarzenia czynności procesowe wykonywali dziś prokurator oraz technicy kryminalistyki. Zabezpieczono ślady oraz ewentualne dowody w sprawie.

– Oprócz przeprowadzonych oględzin na miejscu zdarzenia do dyspozycji prokuratora zabezpieczono ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć. Prokurator planuje przeprowadzenie sekcji sądowo-lekarskich tychże osób – powiedział Alicja Macugowska-Kyszka, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Prokuratura planuje przeprowadzenie sekcji zwłok.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.