Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Policjanci zatrzymali sprawcę napaści na starszą kobietę! Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

10 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mężczyźnie, który został zatrzymany po tym, jak wtargnął do mieszkania starszej kobiety i ukradł jej pieniądze.

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu i kradzieży

Policjanci z Komisariatu Szczecin Niebuszewo otrzymali informację, że sąsiadka zgłaszającej została napadnięta we własnym mieszkaniu, a sprawca ukradł jej pieniądze, grożąc przy tym niebezpiecznym narzędziem.

Mimo iż przestępstwo zostało zgłoszone kilka dni po jego dokonaniu, to funkcjonariusze szybko ustalili personalia sprawcy oraz miejsce jego pobytu. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany.

To nie pierwszy tego rodzaju występek 40-letniego mieszkańca Szczecina. Już wcześniej był notowany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Gracjan Broda

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.