Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Zaginął Henryk Celmer ze Szczecina. Choruje na Alzheimera

Cierpiący na chorobę Alzheimera 76-letni Henryk Celmer ze Szczecina wyszedł z domu w poniedziałkowe popołudnie i dotąd nie wrócił do domu. Policjanci ze Szczecina-Dąbie prowadzą jego poszukiwania.

Henryk Celmer

Jak informują policjanci, mężczyzna wyszedł z domu w prawobrzeżnej części Szczecina na chwilę wczoraj około godz. 17:00. Był ubrany w w granatową kurtkę i czapkę widoczne na fotografii, granatowe spodnie dresowe i granatowe buty.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają wiedzę na temat miejsca jego przebywania, powinny skontaktować się z policjantami z Komisariatu Policji Szczecin-Dąbie pod numerami telefonów 47 78 19 105 lub 695 875 021.

Autor: Jakub Siusta, Foto: szczecin.policja.gov.pl

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.