reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Tydzień Otwartej Sztuki: Organizatorzy czekają na zgłoszenia artystów

Prowadzisz pracownię czy galerię, zajmujesz się sztuką, tworzysz ciekawe rzeczy i chętnie przyjmujesz publiczność w swoich progach? Świetnie się składa! Do końca tego tygodnia czekamy na zgłoszenia od artystów, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej odsłonie Tygodnia Otwartej Sztuki.

Tydzień Otwartej Sztuki

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem artystów przyjmowane będą do 29 kwietnia. Chęć wzięcia udziału w projekcie należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W minionym roku, szczecińskie środowisko twórców po raz pierwszy otworzyło drzwi do swoich pracowni dla odwiedzających w ramach Weekendu Otwartej Sztuki. W trakcie trzech dni lokalni artyści przybliżali publiczności swoją twórczość, jednocześnie promując swój dotychczasowy dorobek. Realizowane spotkania z Twórcami, odbywające się w czasie Weekendu warsztaty w pracowniach były dużą atrakcją dla szczecinian w każdym wieku.

Zeszłoroczny ”Weekend otwartej sztuki” spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, jak również pozytywnym odbiorem ze strony artystów. I właśnie dlatego, postanowiono powtórzyć to przedsięwzięcie w nieco zmienionej, wydłużonej formie. Zapraszamy szczecińskich twórców, artystów, instytucje, organizacje i wszelkie ośrodki artystyczno-edukacyjne do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Tydzień Otwartej Sztuki odbędzie się w dniach od 23 do 29 maja.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację