reklama
reklama

Nagłówek Dziennika Polickiego
reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Tydzień Otwartej Sztuki: Organizatorzy czekają na zgłoszenia artystów

Prowadzisz pracownię czy galerię, zajmujesz się sztuką, tworzysz ciekawe rzeczy i chętnie przyjmujesz publiczność w swoich progach? Świetnie się składa! Do końca tego tygodnia czekamy na zgłoszenia od artystów, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w tegorocznej odsłonie Tygodnia Otwartej Sztuki.

Tydzień Otwartej Sztuki

Zgłoszenia zainteresowanych udziałem artystów przyjmowane będą do 29 kwietnia. Chęć wzięcia udziału w projekcie należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W minionym roku, szczecińskie środowisko twórców po raz pierwszy otworzyło drzwi do swoich pracowni dla odwiedzających w ramach Weekendu Otwartej Sztuki. W trakcie trzech dni lokalni artyści przybliżali publiczności swoją twórczość, jednocześnie promując swój dotychczasowy dorobek. Realizowane spotkania z Twórcami, odbywające się w czasie Weekendu warsztaty w pracowniach były dużą atrakcją dla szczecinian w każdym wieku.

Zeszłoroczny ”Weekend otwartej sztuki” spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta, jak również pozytywnym odbiorem ze strony artystów. I właśnie dlatego, postanowiono powtórzyć to przedsięwzięcie w nieco zmienionej, wydłużonej formie. Zapraszamy szczecińskich twórców, artystów, instytucje, organizacje i wszelkie ośrodki artystyczno-edukacyjne do udziału w drugiej edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Tydzień Otwartej Sztuki odbędzie się w dniach od 23 do 29 maja.

Autor: Gracjan Broda, Foto: Pixabay

Drogi Użytkowniku,

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych dotyczących przetwarzania danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych. Poniższe zasady stosuje się, począwszy od 25 maja 2018 roku. Klikając przycisk "PRZEJDŹ DO SERWISU" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, przez Wydawnictwo "Dziennik Policki" Gracjan Broda, Twoich danych osobowych zapisanych w plikach cookies wykorzystywanych w celach statystycznych i umożliwiających prawidłowe korzystanie z portalu dziennikpolicki.pl - Regionalny Portal Informacyjny.