reklama
reklama
  • #Region
  • Opublikowano:

Trwają roboty wykończeniowe szczecińskiej Fabryki Wody

Trwają roboty wykończeniowe Fabryki Wody. Przestrzeń do zagospodarowania jest ogromna i tak samo ogromny jest zakres robót do zrealizowania.

Fabryka Wody w Szczecinie

Ekipy wykończeniowe pracują we wszystkich segmentach obu budynków Fabryki Wody. Wykonywane są jastrychy, sufity napinane, prowadzone są prace dekarskie w obrębie saunarium na II piętrze.

Montowane są również drzwi aluminiowe oraz windy. W rejonie niecek basenowych układane są płytki gresowe, a na samych nieckach wykonywana jest hydroizolacja. Z kolei przestrzenie Centrum Edukacyjnego wypełniają się kolejnymi elementami wystaw.

W ramach robót sanitarnych montowane były rurociągi technologiczne, prowadzono także prace przy wykonywaniu izolacji hydrantowej. Roboty teletechniczne i elektryczne to z kolei podłączanie opraw na głównej hali basenowej czy rozkładanie okablowania dla systemu audio.

Prace toczą się również na zewnątrz. Trwa zabetonowywanie płyty kaskady wodnej, wykonywane są podbudowy pod murki toru lodowego i amfiteatru. Prowadzone są prace brukarskie i drogowe przy parkingu, obok budynku basenowego. Wykonawca rozpoczyna również prace przy montażu instalacji fotowoltaicznej na wiacie do ładowania samochodów elektrycznych.

Koszt inwestycji to blisko 350 milionów złotych. Pracę zakończą się w 2022 roku.

Autor: Gracjan Broda, Foto: szczecin.eu

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

  1. Komentujesz jako GOŚĆ, dlatego jesteś zobowiązany podać swoje imię lub nicka.
0 Znaki/ów
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację